12.12.2019 r. VII Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Wesoła Nowina” Szkoła Podstawowa w Białce, laureaci I, II i III miejsca.

Protokół z VII Gminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek „Wesoła Nowina”,
który odbył się w dniu 12.XII.2019 r. w Szkole Podstawowej w Białce

Komisja w składzie:

1. Pani Dorota Szostakiewicz
2. Pani Hanna Gołoś
3. Pani Barbara Palica

oceniła następująco występy dzieci w poszczególnych kategoriach:

Kategoria I – oddziały przedszkolne

Soliści:

II miejsce – Diana Kozieł ze Szkoły Podstawowej w Branicy Radzyńskiej
II miejsce – Gabriela Kłos ze Szkoły Podstawowej w Białej

Zespoły:

I miejsce – zespół Aniołki z Zespołu Szkół w Zabielu
I miejsce – zespół ze Szkoły Podstawowej w Białej
II miejsce – zespół Limonki ze Szkoły Podstawowej w Białce
III miejsce – zespół ze Szkoły Podstawowej w Żabikowie

Wyróżnienie w tej kategorii zdobył:
• Zespół Koraliki ze Szkoły Podstawowej w Białce
• Zespół Branickie Przedszkolanki ze Szkoły Podstawowej w Branicy Radzyńskiej

Kategoria II – klasy I-III Szkoły Podstawowej

Soliści:

I miejsce – Gabriela Ciemna ze Szkoły Podstawowej w Brzostówcu
I miejsce – Iga Uss ze Szkoły Podstawowej w Białce
II miejsce – Weronika Kozieł ze Szkoły Podstawowej w Branicy Radzyńskiej
II miejsce – Lena Kojtych ze Szkoły Podstawowej w Żabikowie
III miejsce – Alicja Wawak ze Szkoły Podstawowej w Paszkach Dużych

Zespoły:

I miejsce – zespół Gwiazdki ze Szkoły Podstawowej w Białce
II miejsce – zespół z Zespołu Szkół w Zabielu
II miejsce – zespół ze Szkoły Podstawowej w Białej
III miejsce – zespół Żabki ze Szkoły Podstawowej w Żabikowie

Wyróżnienie w tej kategorii zdobył:

• Zespół Branickie Pierwszaki ze Szkoły Podstawowej w Branicy Radzyńskiej
• Zespół ze Szkoły Podstawowej w Paszkach Dużych

Kategoria III – klasy IV-VI Szkoły Podstawowej

Soliści:

I miejsce – Alicja Mitura ze Szkoły Podstawowej w Białce
I miejsce – Kinga Morawik ze Szkoły Podstawowej w Paszkach Dużych
II miejsce – Ewelina Ochnio ze Szkoły Podstawowej w Białej
III miejsce – Kacper Panek ze Szkoły Podstawowej w Żabikowie

Zespoły:

I miejsce – zespół Promyki Nadziei ze Szkoły Podstawowej w Białce
II miejsce – zespół z Zespołu Szkół w Zabielu
II miejsce – zespół ze Szkoły Podstawowej w Brzostówcu

Wyróżnienie w tej kategorii zdobył:
• zespół wokalny ze Szkoły Podstawowej w Branicy Radzyńskiej

Kategoria IV – klasy VII-VIII Szkoły Podstawowej

Soliści:

I miejsce – Wiktoria Gmur z Zespołu Szkół w Zabielu
I miejsce – Jakub Gmur ze Szkoły Podstawowej w Białce

Zespoły:

I miejsce – zespół ze Szkoły Podstawowej w Żabikowie
II miejsce – zespół z Zespołu Szkół w Zabielu

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o